Betrokken en persoonlijk
Past uw woning niet meer bij uw woonsituatie? Wilt u groter wonen vanwege gezinsuitbreiding? Of juist kleiner wonen, omdat uw kinderen het huis uit zijn?
Steekkant 56, Barendrecht
€ ,- k.k.
Omschrijving
Ruime en sfeervolle eengezinswoning met vrijstaande GARAGE plus DAKOPBOUW die dit object geschikt maakt voor verschillende doeleinden. Denk bijvoorbeeld aan dubbele bewoning of een praktijkruimte aan huis. Tevens beschikt dit unieke pand over een zonnige binnentuin op het zuiden en een vlonder met overkapping aan het water, zodat u altijd een zon- en schaduwplek heeft. De woning is gelegen in de jonge wijk “Waterkant”, en zeer centraal gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen, zoals winkelcentrum Carnisse Veste, openbaar vervoer zoals de tram met een directe verbinding naar Rotterdam-Centrum, diverse basisscholen, uitvalswegen (A15, A16) en diverse recreatiemogelijkheden. Omschrijving Eigen oprit met royale entree, welke toegang biedt tot de ruime garage met opbouw en toegang tot de binnentuin. Vanuit de binnentuin bereikt u de woning. Entree, hal met meterkast en betegelde toiletruimte voorzien van een wandcloset en een fonteintje. Ruime split level woonkamer met een pvc vloer, een gashaard en openslaande deuren naar de vlonder/terras waar u heerlijk beschut buiten kunt zitten. De ruime keuken is opgesteld in een L-vorm. Uiteraard beschikt deze over de nodige inbouwapparatuur, zoals een 5 pits gaskookplaat, een afzuigkap, een vaatwasser, een oven en een losse koelkast. Vanuit de keuken biedt een schuifpui toegang tot de binnentuin. Eerste verdieping Overloop met toegang tot alle ruimtes (slaapkamers, badkamer, wasruimte en vaste kast). Slaapkamer 1 en 2 zijn gelegen aan de achterzijde van de woning. Slaapkamer 3 bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een vaste kastenwand, een airco installatie en elektrische rolluiken. De ruime badkamer is geheel betegeld en beschikt over een ligbad en een aparte douchecabine met massagestanden, een tweede wandcloset en een wastafel met meubel. De wasmachine-droger aansluiting bevindt zich in een aparte wasruimte, welke ruim genoeg is om als bergruimte te gebruiken. Verder is er nog een vaste kast met de opstelplaats van de cv-ketel en de mechanische ventilatie box. Bijzonderheden: * Volledig geïsoleerd (dak-, vloer- en muurisolatie); * Isolerende beglazing; * Garage met opbouw die geschikt is voor meerdere doeleinden; * Vlonder met overkapping aan het water; * Vernieuwde intercom met camera; * Besloten binnentuin op het zuiden; * Buitenschilderwerk van 2021; * Toiletruimte is in 2021 vernieuwd; * De badkamer is in 2017 vernieuwd; * Traprenovatie recent uitgevoerd; * Cv-ketel is van 2002; * Elektrische zonnescherm; Kenmerken: * Bouwjaar: 2002; * Woonoppervlakte: 163 m2 * Perceeloppervlakte: 207 m2; * Energie label A; Oplevering in overleg.
Plattegrond
Locatie
Gratis waardebepaling!
Wij snappen als geen ander dat u eerst de waarde van uw huidige woning wilt weten, voordat u over gaat tot het zoeken naar een nieuwe woning. Is de woning waar u nu naar kijkt uw droomwoning? Dan komen we gratis bij u langs om te kijken wat uw huidige woning op dit moment waard is.
Bereken uw maximale hypotheek
Is dit uw droomwoning? Maak dan een afspraak met ons om samen uw financiele mogelijkheden onder de loep te nemen!
Ons nieuwste aanbod
Onze ervaren, deskundige en gediplomeerde makelaars staan altijd voor u klaar vanaf het eerste moment tot en met het notarieel transport bij de notaris. Bij Intrahuis Makelaars staat klanttevredenheid hoog in het vaandel.
Gratis waardebepaling
Benieuwd of het ook voor u een mooi moment is om uw woning te gaan verkopen? Een goed begin is dan een gratis waardebepaling. Hiermee krijgt u een indruk van waar de woning staat in de markt. Onze makelaar komt vrijblijvend bij u langs en geeft op basis van de staat van de woning, de huidige woningmarkt en de woningtransacties in de afgelopen periode een schatting van de actuele marktwaarde van uw woning.
Bij een gratis waardebepaling van Intrahuis Makelaars gaan we ongeveer hetzelfde te werk als wanneer we een huis in de verkoop nemen. Tijdens de afspraak kunt u ook meteen al u vragen stellen over een eventuele verkoop van de woning. Zo leert u ons gelijk al een beetje kennen.